Design

Navrhujeme a vyrábíme obaly.

Podle představy zadavatele, specifických vlastností výrobku, nároků na logistiku a předpokládanou cenu nejprve vybereme vhodné obalové materiály a výrobní technologie pro finální výrobu obalu. Navrhneme konstrukční řešení. Navrhneme grafické zpracování, které: posiluje pozici značky, zdůrazňuje jedinečné vlastnosti výrobku, je výrazné a je nezaměnitelné. Vypracujeme komplexní řešení, aby byl obal úspěšný. Práce s obaly vyžaduje komplexní spojení znalostí z oblasti technologie, materiálových vlastností, designu, užité grafiky, prostorové představivosti, marketingu a běžné praxe a proto nás i baví.

Zásady, které respektujeme.

Navrhujeme obaly, které jsou přirozenou součástí výrobku. Naše obaly výrobek chrání. Plní svou komunikační roli: přitahují pozornost, posilují povědomí o značce, komunikují benefity a jedinečné vlastnosti výrobku. Upozorňují na speciální nabídky a další aktivity pro podporu prodeje. Informují spotřebitele. Splňují všechny nároky na logistiku, ekonomiku a legislativu. Návrhem obalu náš servis nekončí! Aktivně podporujeme uvedení výrobku na trh např. komunikací v místě prodeje (POSm), na internetu (microsites) apod. Více informací získáte na stránkách: www.agentura-24.cz nebo www.skvelestranky.cz.

Pro koho pracujeme?

Pracujeme pro velké nadnárodní společnosti i pro malé živnostníky. Pracujeme pro zadavatele, kteří od nás očekávají profesionální výkon, kreativitu, porozumění. Výsledkem spolupráce je špičkový obal. Pokud chcete, abychom pro Vás pracovali, zavolejte a sdělte nám své požadavky.

Máte dotaz?
Chcete zjistit co pro Vás můžeme vyrobit? V jakém množství, jak rychle? Zeptejte se nás zde