Výroba

01. Design a konstrukce

Navrhujeme obaly, které prodávají. S ohledem na nároky zadavatele, podle vlastností výrobku, nároků na logistiku a předpokládanou cenu nejprve vybereme vhodné materiály a optimální výrobní technologie. Navrhneme konstrukční řešení (pokud nelze využít existující konstrukce). Navrhneme grafické zpracování, které posiluje pozici značky, zdůrazňuje jedinečné vlastnosti výrobku, je výrazné a je nezaměnitelné. Výrobu kartónových obalů kooperujeme převážně se společností POKART spol. s r.o. Využíváme následující kapacity ...  

02. Výroba malých sérií

Speciální požadavky, výrobu vzorků (mock-upů) a výrobu malých sérií realizujeme na menších (z části ručních) strojích, které umožňují formátování, sešívání, rylování, výsek, flexografický potisk, potah hladkých lepenek potravinářskou fólií a další operace. V prvním pololetí 2013 připravujeme instalaci nového strojového vybavení, které zvýši rychlost a výkon zpracování malých výrobních sérií. Vyrobíme pro Vás několik desítek, stovek obalů, malé série v řádech jednotek tisíc kusů.

03. Ofsetový tisk a flexotisk

Tiskneme na čtyřbarevném ofsetovém stroji Planeta zejména na natírané lepenky a plné strojní lepenky do gramáže 770 g/m2. Flexotiskem potiskujeme také vlnité lepenky. Roční produkce dosahuje průměrně 3.000.000 archů na ofsetovém stroji. Provádíme povrchové úpravy jako je lakování, laminování, slepotisk, ražba ad.

04. Kašírování

Provádíme strojní kašírování lepením na stroji Asitrade Foliostar. Technologie umožňuje kašírovat archy o maximálním rozměru 1650 mm x 1650 mm. Kapacita stroje dosahuje až 9000 archů / hod. (v závislosti na rozměru archu). Horní vrstvu tvoří obvykle natíraná lepenka s ofsetovým potiskem, plná strojní lepenka gramáže 150 až 500 g/m2 nebo potravinářská fólie. Spodní vrstvu pak zpravidla tvoří vlnitá lepenka F, E, B, C, EB, BC výšky 0,7 mm až 10 mm, pěnová deska, dutinková deska nebo hladká lepenka od 380 g/m2.

05. Výsek a lepení

Tvary obalům dávají výsekové automaty. Standardně vysekáváme hladké, natírané a strojní lepenky a dále PVC a pěnové fólie, gumy, korek a další materiály. Využíváme 3 výsekové automaty. Na přelomu let 2011 a 2012 byl do výroby instalován špičkový výsekový stroj Bobst Visioncut švýcarského výrobce. Sečtený výkon výsekových automatů dosahuje za ideálních podmínek 10000 archů / hod. Pro lepení jsou určeny 2 lepičky Jagenberg s maximální šíří formátu 1370 mm.

06. Výroba klopových krabic

Klasické krabice z vlnité lepenky vyrábíme téměř v libovolném rozměru na švédském in-line stroji EMBA. Při použití technologie odpadá nutnost vyrábět výsekovou formu. Povrch krabice je možné potisknout flexotiskem.

07. POSm a další podpora

Návrhem a výrobou obalu naše podpora nekončí. Výrobku, který je uváděn na trh v novém obalu, poskytujeme další podporu obvykle formou komunikace v místě prodeje (POSm) a na internetu formou produktových webových stránek (microsites). V některých případech je uvedení výrobku součástí širší komunikační kampaně. Více informací o marketingových aktivitách získáte na stránkách Komunikační agentury 24: www.agentura-24.cz.
Máte dotaz?
Chcete zjistit co pro Vás můžeme vyrobit? V jakém množství, jak rychle? Zeptejte se nás zde
nahoru